hu en de ro

Állásajánlatok

Szerelő technikus II

Egyedi célgépek, hidraulikus- és pneumatikus rendszerek tervezésével és gyártásával foglalkozó cégünk vecsési székhelyére keresünk szerelőt.

Feladat: célgépek, hidraulikus rendszerek, blokkok, tápegységek szerelése.

Elvárásaink:

- műszaki irányú végzettség (gépésztechnikus)

- minimum 3 év szakmai tapasztalat

- önálló munkavégzés

- kreatív gondolkodásmód

- B kategóriás jogosítvány.

Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre:

   moni.barabas@bmikft.hu.

Titkárnő

Egyedi célgépek gyártásával foglalkozó cégünk vecsési székhelyére keresünk titkárnőt.

Feladatok:

-árajánlatok, megrendelések, szerződések készítése

-kimenő-bejövő levelezés, számla forgalom kezelése

-minőségbiztosítási rendszer adminisztrációja

-középfokú végzettség

-számítógép ismeret (Word, Excel), Internet használat, 10 ujjas (vagy legalábbis gyors) gépelés

-jó angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)

-önálló munkavégzés, önálló gondolkodás, nem csak végrehajtás

Amit kínálunk:

-8 órás munka

-családias környezet

-fiatal kollegák, fiatalos légkör

-rugalmas vezetőség

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a következő címekre várjuk:

  Barabás Mónika, e- mail: moni.barabas@bmikft.hu